Vilnius-Milanas-Vilnius
Nuo rugsėjo 19 d. iki rugsėjo 26 d. Skrydis tiesioginiu reisu iš Vilniaus oro uosto į Italijos madų sostinę Milaną - 180 Lt! Nurodyta kaina į abi puses.
180
Kaina galioja
iki 2012 07 03!
[Ikelta: 2012 06 25 10:15]Kelionės sąlygos:
Skrydis Ryanair oro linijomis. Pateikta kaina apskaičiuota nurodytomis dienomis (pirma data išvykimas, antra data - grįžimas), keičiant kelionės datą, kaina gali keistis. Į kainą įskaičiuota: 2 lėktuvo bilietai vienam asmeniui pirmyn ir atgal į kelionės tikslą, visi bilietų mokesčiai ("Online Chek-In", oro uosto mokestis), neįskaičiuotas kortelės aptarnavimo mokestis jei naudojate kitą nei Mastercard Prepaid ar Ryanair Cash Pasport kortelę. Nusipirkus bilietus jokių mokesčių oro uoste ar registruojantis jums mokėti daugiau nereikės.

Į nurodytą kainą neįeina registruojamas bagažas, tačiau galite į lėktuvą neštis rankinį bagažą (matmenys 55cm x 40cm x 20cm, ne daugiau 10 kg). Registruojamą bagažą galima užsakyti papildomai.

Prieš pirkdami bilietą, įsitikinkite, kad galėsite keliauti - pinigai už nepanaudotus bilietus Ryanair negrąžinami, o pakeisti skrydžio datą arba pavardę gali kainuoti brangiau nei nauji bilietai.

Kadangi akcijos sąlygos keičiamos itin dažnai ir akcijiniai bilietai išperkami labai greitai (nuo kelių valandų iki kelių dienų), rekomenduojame pasitikslinti kainą ir atkreipti dėmesi i pasiūlymo atnaujinimo datą. Kaina vienam keleiviui orientacinė, kaina dviems ar daugiau keleivių gali skirtis.

Informacija apie skrydį:
Lėktuvas leidžiasi Orio al Serio oro uoste, netoli nuo Bergamo, 45 km nuo Milano. Į miesto centrą galima vykti traukiniu iš Bergamo geležinkelio stoties, arba autobusu iš oro uosto.

Lėktuvas išskrenda: 2012/09/19 10:30, sugrįžimas 2012/09/26 06:30. Iš viso dienų: 2h 35 [6.

Pigiausi skrydžiai į tą patį miestą kitomis dienomis:

Čia rasite skrydžius kitomis dienomis.Jei nurodytos datos jums netinka, rašykite mums arba siųskite užklausimą ir padėsime rasti skrydį jums tinkamomis dienomis, atsiprašome jei paieška užtruks.

Kur ir kaip galima įsigyti bilietus:
Bilietus galite užsisakyti tiesiai iš www.ryanair.com. Skrydžių kaina nurodytomis dienomis Vilnius - Milan (Bergamo) - Vilnius: 222 Lt. Ši kaina nurodyta su kortelės aptarnavimo mokesčiu (42 Lt), perkant su bet kuria kortele išskyrus Mastercard Prepaid/ Cash Passport.

Trumpas miesto aprašymas
Milanas – antras pagal dydį Italijos miestas ir pirmas pagal savo ekonominę svarbą, garsėjantis ne tiek gražiais miesto vaizdais kiek savo įvaizdžiu mados pasaulyje – čia kiekvienais metais vyksta tarptautinės mados parodos ir garsiausi Italijos dizaineriai bei žymiausi supermodeliai renkasi čia. Jei sakytume kad Roma atstovauja „senąją Italiją“, tai, be jokios abejonės, Milanas atstovauja „naująją“.

Nors Milanas modernus miestas, tačiau ir čia netrūksta Italijos menininkų palikimo – mieste rasite ne vieną muziejų, iš kurių derėtų išskirti Da Vinčio mokslo ir technikos muziejų, taip pat nepraleiskite progos aplankyti Museo del Duomo (katedros muziejų), kuriame eksponuojama 700 metų senumo bažnyčios (Duomo) istorija, bei pačios bažnyčios.

Mieste rekomenduojama užsukti ir į Castello Sforzesco - šeimos, valdžiusios Milaną
Rūmus, La Scala teatrą (įkurtas dar 1778 m.).

Žinoma, jei norite apsipirkti – čia rasite daugybę firminių parduotuvių – tikras rojus mados mėgejams. Nepamirškite paragauti itališkų ledų – jei parduotuvėje kuri parduoda ledus yra ženklas „gelato artigianal” tai reiškia, kad ledus ji gamina pati.

Kadangi kelionės traukiniais Italijoje yra sąlyginai nebrangios ir bilietus nusipirkti iš automatų paprasta – planuodami kelionę galite į lankytinų vietų sąrašą įtraukti ir miestus esančius šalia (tik nepamirškite kad bilietą būtina atžymėti prieš lipant į traukinį).

Pasidalinti | © 2010-2012 | info{eta}bilietaipigiau.lt | V4 | sukurta MyDroid.lt |