Keliaukite nuo d. iki d. Skrydis tiesioginiu reisu Lt! Nurodyta kaina vienam keleiviui į abi puses.
Kaina galioja
iki !
[Ikelta: ]Kelionės sąlygos:
Skrydis Ryanair oro linijomis. Pateikta kaina apskaičiuota nurodytomis dienomis (pirma data išvykimas, antra data - grįžimas), keičiant kelionės datą, kaina gali keistis. Į kainą įskaičiuota: 2 lėktuvo bilietai vienam asmeniui pirmyn ir atgal į kelionės tikslą, visi bilietų mokesčiai ("Online Chek-In", oro uosto mokestis), neįskaičiuotas kortelės aptarnavimo mokestis jei naudojate kitą nei debetinę kortelę. Nusipirkus šiuos bilietus jokių mokesčių oro uoste ar registruojantis jums mokėti daugiau nebereikės.

Į nurodytą kainą neįeina registruojamas bagažas, tačiau galite į lėktuvą neštis rankinį bagažą (matmenys 55cm x 40cm x 20cm, ne daugiau 10 kg). Registruojamą bagažą galima užsakyti papildomai.

Prieš pirkdami bilietą, įsitikinkite, kad galėsite keliauti - pinigai už nepanaudotus bilietus Ryanair negrąžinami, o pakeisti skrydžio datą arba pavardę gali kainuoti brangiau nei nauji bilietai.

Kadangi akcijos sąlygos keičiamos itin dažnai ir akcijiniai bilietai išperkami labai greitai (nuo kelių valandų iki kelių dienų), rekomenduojame pasitikslinti kainą ir atkreipti dėmesi į pasiūlymo atnaujinimo datą. Kaina vienam keleiviui orientacinė, kaina dviems ar daugiau keleivių gali skirtis.

Informacija apie skrydį:Kur ir kaip galima įsigyti bilietus:
Bilietus galite užsisakyti tiesiai iš www.ryanair.com (puslapis atsidarys naujame lange, kur galite spausti "book now"). Skrydžių kaina nurodytomis dienomis : Lt. Kaina galioja perkant su bet kuria debetine kortele.

Trumpas miesto aprašymas
Atsiprašome, tačiau kol kas aprašymo apie šį miestą nėra.

Pasidalinti | © 2010-2014 | info{eta}bilietaipigiau.lt | V4 | sukurta MyDroid.lt |