Kaunas-Londonas-Kaunas
Keliaukite nuo lapkričio 11 d. iki lapkričio 18 d. Skrydis tiesioginiu reisu iš Kauno oro uosto į D. Britanijos sostinę - Londoną (Stanstedą) už 202 Lt! Nurodyta kaina vienam keleiviui į abi puses.
202
Kaina galioja
iki 2014-09-06!
[Ikelta: 2014-08-28 11:00]Kelionės sąlygos:
Skrydis Ryanair oro linijomis. Pateikta kaina apskaičiuota nurodytomis dienomis (pirma data išvykimas, antra data - grįžimas), keičiant kelionės datą, kaina gali keistis. Į kainą įskaičiuota: 2 lėktuvo bilietai vienam asmeniui pirmyn ir atgal į kelionės tikslą, visi bilietų mokesčiai ("Online Chek-In", oro uosto mokestis), neįskaičiuotas kortelės aptarnavimo mokestis jei naudojate kitą nei debetinę kortelę. Nusipirkus šiuos bilietus jokių mokesčių oro uoste ar registruojantis jums mokėti daugiau nebereikės.

Į nurodytą kainą neįeina registruojamas bagažas, tačiau galite į lėktuvą neštis rankinį bagažą (matmenys 55cm x 40cm x 20cm, ne daugiau 10 kg). Registruojamą bagažą galima užsakyti papildomai.

Prieš pirkdami bilietą, įsitikinkite, kad galėsite keliauti - pinigai už nepanaudotus bilietus Ryanair negrąžinami, o pakeisti skrydžio datą arba pavardę gali kainuoti brangiau nei nauji bilietai.

Kadangi akcijos sąlygos keičiamos itin dažnai ir akcijiniai bilietai išperkami labai greitai (nuo kelių valandų iki kelių dienų), rekomenduojame pasitikslinti kainą ir atkreipti dėmesi į pasiūlymo atnaujinimo datą. Kaina vienam keleiviui orientacinė, kaina dviems ar daugiau keleivių gali skirtis.

Informacija apie skrydį:
Lėktuvas leidžiasi Stansted oro uoste. Į miesto centrą galima nuvykti Easybus autobusu už nedidelį 2 svarų (8 LTL) mokestį, jei bilietai perkami iš anksto, jei ne - mokėsite apie 6 svarus (24 LTL).Kur ir kaip galima įsigyti bilietus:
Bilietus galite užsisakyti tiesiai iš www.ryanair.com (puslapis atsidarys naujame lange, kur galite spausti "book now"). Skrydžių kaina nurodytomis dienomis Kaunas-Londonas-Kaunas: 202 Lt. Kaina galioja perkant su bet kuria debetine kortele.

Trumpas miesto aprašymas
Londonas - vienas didžiausių miestų vakarų Europoje, bei didžiausias miestas Europos Sąjungoje – mieste ir jo priemiesčiuose gyvena apie 14 milijonų žmonių. Tikriausiai dauguma žino pagrindinius jo simbolius - Londono bokštą, apžvalgos ratą (trečias pagal dydį pasaulyje), parlamento rūmus. Jei atvykote į Londoną pirmą kartą, įspūdį paliks paties Londono alsavimas ir jo ritmas - daugybė įvairiausių tautybių miestiečių ir turistų ir skubančių miesto gatvėse.

Spalvingi ir Londono rajonai - kiekvienas savitas, apsilankę skirtinguose Londono rajonuose galite pasijusti lyg apsilankę skirtinguose miestuose - taip kartais skiriasi ir žmonės ir bendra atmosfera.

Jei domitės kultūra - tikrai neturėsite kada nuobodžiauti. Čia yra ne vienas pasaulinio garso muziejus ir nors Londonas yra brangus miestas - dalis šių muziejų lankytojus įleidžia nemokamai. Galite apsilankyti nacionaliniame muziejuje ar Tate galerijoje, kaip ir kituose - čia už pastovias ekspozicijas nemokėsite. Mieste taip pat vyksta gausybė muzikinių renginių įvairiausiam skoniui.

Atsikvėpti nuo miesto triukšmo galite miesto parkuose, Londone jų ne vienas – čia jie itin populiarūs.

Po miestą keliausite viena iš labiausiai išvystytų transporto sistemų Europoje – mieste yra praktiškai visos viešojo transporto rūšys – metro, traukinys, tramvajus, autobusai, taksi. Jei žadate daug keliauti viešuoju transportu, galbūt būtų verta įsigyti Oyster card, taip pat nepamirškite, kad gatvėse eismas vyksta kita puse nei esame įpratę.

2012 metais Londonas trečią kartą taps miestu, kuriame įvyksta olimpinės žaidynės.

Pasidalinti | © 2010-2014 | info{eta}bilietaipigiau.lt | V4 | sukurta MyDroid.lt |